PERGOLA

Chcete svojej záhrade dodať romantickú atmosféru? Postavte si v nej pergolu. Pergola na záhrade láka k oddychu a relaxu, posedeniam s priateľmi či práci na čerstvom vzduchu. A keď je treba, kedykoľvek vás uchráni pred dažďom a ostrým slnkom. Konštrukcia je vyrobená z odolných hliníkových profilov, ktoré odolávajú vonkajším vplyvom.

neobmedzená životnosť

Hliníkové pergoly sú voči tradičným dreveným pergolám bez údržbové, šetria teda Váš čas i peniaze za ošetrujúce nátery. Avšak hliníkové pergoly majú desiatky rokov dlhú, takmer neobmedzenú životnosť. Sú kotvené na stenu domu alebo samonosná, nevyžaduje kotvenie do steny a môže stáť samostatne, takže ju jednoducho umiestnite prakticky kamkoľvek budete chcieť s možnosťou obvodového zasklenia. Hliníkové pergoly majú zastrešenie z polykarbonátu PC4mm,  PCD 16mm alebo s bezpečnostným kaleným sklom, ktorého hrúbka záleží na konštrukčnom prevedení pergoly.

Zasklenie pergoly

Všetky naše produkty vyrábame na objednávku a dokážeme sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníka i nárokom terénu. Vďaka jedinečnému systému je možné pergolu hocikedy dodatoče zaskliť.