Pergoly

POPIS


 

Chcete svojej záhrade dodať romantickú atmosféru? Postavte si v nej pergolu. Pergola na záhrade láka k oddychu a relaxu, posedeniam s priateľmi či práci na čerstvom vzduchu. A keď je treba, kedykoľvek vás uchráni pred dažďom a ostrým slnkom. Konštrukcia je vyrobená z odolných hliníkových profilov, ktoré odolávajú vonkajším vplyvom. Štandardne ich ponúkame vo farebnom prevedení biela RAL 9016, v prípade záujmu však vieme dodať aj v iných farbách podľa vzorkovníka RAL. Všetky naše produkty vyrábame na objednávku a dokážeme sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníka i nárokom terénu. Vďaka jedinečnému systému je možné pergolu hocikedy dodatoče zaskliť.


Samonosná pergola – Robust – rozdelenie 1. Robust EASY 2. Robust GLASS

Hliníková pergola je samonosná, nevyžaduje kotvenie do steny a môže stáť samostatne, takže ju jednoducho umiestnite prakticky kamkoľvek budete chcieť. Na domovú terasu, do pokojného kútika záhrady, alebo ju môžete využiť aj ako garážové státie pre auto. Hliníkové pergoly Robust EASY majú zastrešenie z polykarbonátu. Modely Robust Glass majú zastrešenie z bezpečnostného kaleného skla, ktoré dodáva pergole ešte viac na atraktivite. Hrúbku skla určuje konštrukčné prevedenie pergoly. Naše modely Robust EASY alebo Robust GLASS sú montované s možnosťou obvodového zasklenia pre prípadné uzavretie pergoly.

 

Hliníková pergola – Stabil – rozdelenie: 1. Stabil EASY 2. Stabil GLASS

Hliníkové pergoly sú voči tradičným dreveným pergolám bezúdržbové, šetria teda Váš čas i peniaze za ošetrujúce nátery. Avšak hliníkové pergoly majú desiatky rokov dlhú, takmer neobmedzenú životnosť. Sú kotvené na stenu domu s možnosťou obvodového zasklenia. Hliníkové pergoly Stabil EASY majú zastrešenie z polykarbonátu zatiaľ čo modely Stabil GLASS sú zastrešené bezpečnostným kaleným sklom, ktorého hrúbka záleží na konštrukčnom prevedení pergoly. Oba modely Stabil je možné využívať ako moderné pergoly alebo garážové státia pre vaše vozidla.