fbpx

Spoločnosť bola založená 1.12.1997 ako fyzická osoba, podnikateľ Pavol Špetta. Spoločnosť  MONT-ALU, s.r.o.  pôsobí na slovenskom trhu dodnes čo predstavuje viac ako 23 rokov. V súčasnosti sa zaoberáme výrobou a spracovaním hliníkových profilov aj s povrchovou úpravou. Aktuálne pre nás lisujú štyri hlinikárne ktoré nám zabezpečujú stabilnú dodávku hliníkových profilov pre výrobu stavebných hliníkových výrobkov do exteriéru pre bytové a rodinné domy. Hlavnou podnikateľskou činnosťou je výroba, dodávka, a montáž hliníkových systémov pre zimné záhrady, pergole, bazénové prekrytia, zasklenia, zábradlia, ploty a brány atď. Moderné, komplexne vybudované predajno-servisné stredisko s výrobnými a skladovými priestormi s rozlohou 4500 m2, s vlastným areálom na takmer 18000m2 pozemku sa nachádza cca 95km od hlavného mesta SR Bratislava, vo Vrádišti. Vďaka strategickej polohe na medzinárodnej hranici dokážeme flexibilne reagovať na požiadavky zákazníkov zo Slovenskej republiky, Česka i Rakúska. 

Vývoj a profesionalita

Vlastné obchodné a vývojové oddelenie nám poskytuje ideálne zázemie pre kontinuálny a progresívny vývoj všetkých systémov z nášho portfólia. V oblasti inovácie vlastných produktov a pri realizácii zložitých projektov pracujeme na vysoko profesionálnej úrovni. Svedčí o tom množstvo úspešných referencií v oblasti balkónových zasklení, zastrešení bazénov, zimných záhrad a terás. Kvalita, rýchlosť, individuálny prístup ku každej objednávke a vysoká spokojnosť zákazníka sú našou najvyššou prioritou.
Spoločnosť MONT-ALU, s.r.o sa v súčasnosti radí medzi popredných slovenských výrobcov a dodávateľov stavebných výrobkov z hliníka, ako aj samotných hliníkových profilov a príslušných komponentov. Vďaka našej vybavenosti modernými technológiami 3,4,5 osími CNC obrábacími centrami, CNC pílami, CNC ohýbačkou a iným technologicky vyspelými strojmi ako sú vstrekovacie lisy, deličky materiálu a ďalšími strojmi na spracovanie hliníkových profilov dokážeme úspešne realizovať rôzne druhy zákaziek. V roku 2021 pribudnú do nášho produktového portfólia ďalšie systémy a to nová rada konštrukcie pre bazénové prekrytia, ktorá bude spĺňať najnáročnejšie požiadavky trhu a to vyššou mierou statického zaťaženia ale aj dizajnu. Tieto produkty veríme, že oslovia aj toho najnáročnejšieho zákazníka.