fbpx

hliníkové zábradlie

Hliníkové zábradlia predstavujú veľmi estetický ale zároveň aj ochranný prvok na každej budove s balkónom alebo lodžiou. Ak si vyberiete správne, dodajú vášmu rodinnému či bytovému domu moderný a luxusný nádych. Pri výbere však nepodceňujte ani parameter funkčnosti a odolnosti.

bytové domy

Zábradlie sa skladá z hliníkových profilov, farebné prevedenie je možné prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Pre vyplnenie hliníkových rámov sa používajú farebné vysokotlakové laminátové dosky MAX Exterior spĺňajúce požiadavky na protinárazovú a požiarnu odolnosť, alebo bezpečnostné sklo Conex s čírou, mliečnou či farebnou fóliou. V spodnej časti hliníkového rámu sú drenážne otvory pre odtok kondenzátu. Hliníkové zábradlia je možné použiť v novostavbách, ako aj pri prestavbe balkónov a lodžií náhradou za zhrdzavené oceľové konštrukcie. 

rodinné domy

Hliníkové zábradlia a balustrády majú široké použitie v interiéri aj v exteriéri. Montáž je jednoduchá, systém má podobu skladačky, jednotlivé komponenty a prvky sú k sebe pevne priskrutkované. Vysokokvalitný a odolný hliník je zárukou pevnosti, dlhej životnosti zábradlia. Zároveň prepožičiava domu elegantný vzhľad. Ponúkame možnosť výberu z troch rôznych farebných odtieňov.